Tabele cu punctajele obținute la Festivalului Național „FLOARE DE APRIL” – 2019

Categoria de varstă 4-6 ani

NR.NUMELE ȘI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAPUNCTAJUL OBȚINUT
1GHEORGHIU NIKOLAS ADRIANTECUCI, GALAȚI48.25
2HUȘTIU SOFIACOM. VÂNĂTORI, GALAȚI46
3IORDACHE ANA SARAVRANCEA44.75
4VRÎNCEANU PATRICIA IOANAMOINEȘTI, BACĂU44.5
5BEJAN ANDRAIAȘI44.25
6PANAITESCU ALEXANDRAVRANCEA41.75
7JUNIE LIVIA ELENAONEȘTI, BACĂU41.75
8DRAGU INGRID VRANCEA39.75

Categoria de varstă 7-9 ani

NR.NUMELE ȘI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAPUNCTAJUL OBȚINUT
1ANICĂI IFRIM MIRUNA TEODORAVRANCEA49.25
2ANTOHI SOPHIA IOANAGALAȚI48.75
3PORUMBOIU ROBERTA ELENABUZĂU48.5
4ȘTEFAN AMALIA ANDREEABRĂILA47.75
5VRÎNCEANU ALESSIO ANDREIMOINEȘTI, BACĂU47.5
6HERȚA COSMINA ELENAGALAȚI47.25
7LĂPUȘNEANU ILENIAGALAȚI46.75
8GRIGORAȘ IOANA MIRUNACOM. CUZA VODĂ, GALAȚI46.25
9POPÎRLAN GEORGETA EMANUELABRĂILA45.75
10ANDREI TEODORA SILVIARÂMNICU SĂRAT45.5
11CRISTESCU ALEXIA MIRUNAGALAȚI45.5
12RUSU ANASTASIA MARIABACĂU45.5
13BOLOCAN MARIAIALOMIȚA44.5
14LUNGEANU ANA MARIAGALAȚI44.5
15TĂBĂCARU DIANA MARIAMOINEȘTI, BACĂU44.5
16GAVRILĂ ALEXANDRATECUCI, GALAȚI44.25
17POENESCU MIRUNATECUCI, GALAȚI44.25
18CĂPRARU ANDREEATECUCI, GALAȚI44
19CIOBANU GABRIELATECUCI, GALAȚI43.75
20DONU GRETA ALESSANDRADrăgănești, Galați43.75
21MIRON DARIA IOANACOM. MUNTENI, GALAȚI43.75
22PANAITIU MARIANACOM. MATCA, GALAȚI43.5
23ȚÎMBĂU VALERIA KARINAVRANCEA43.5
24LUNGEANU MARIA NECTARIADrăgănești, Galați43.25
25BĂTRÎNU INGRID MARIACLINCENI, ILFOV43
26ANDRONACHE ALMA LORENAPLOIEȘTI42.75
27APOSTU ERICA ANDREEABACĂU42.75
28TEODOSOPOL MIRUNA MARIABRĂILA42.25
29NEGOIȚĂ DARIATECUCI, GALAȚI42
30VIȘAN IUSTINVRANCEA41.75
31CHICIOREA SARA MARIAIALOMIȚA40.75
32LOVIN CARMEN IOANATECUCI, GALAȚI40.25
33TESLARU LOREDANATECUCI, GALAȚI0

Categoria de varstă 10-12 ani

NR.NUMELE ȘI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAPUNCTAJUL OBȚINUT
1GUȘU BRIANA IOANAGALAȚI49
2ȘĂRBAN DARIA EMANUELATECUCI, GALAȚI48.6
3MELEȘCANU ANDREEA MIRUNABACĂU48.5
4PREDA ALEXANDRU CRISTIANFOCȘANI, VRANCEA48.25
5CRĂCIUN MARTHA ALEXIAGALAȚI48.25
6DĂNCEANU ROXANA GEORGIANATECUCI, GALAȚI48
7ILIE DARIA MARIAGALAȚI47.75
8ALEXE RALUCATECUCI, GALAȚI47.75
9IONESCU IULIA BIANCAURZICENI, IALOMIȚA47.7
10ALEXANDRU ALEXIA ANDREEABRÂRLAD, VASLUI47.5
11MUNTEAN DENNISA ELENAGALAȚI47.25
12AVRAM ALESSIA IONELA GABRIELATECUCI, GALAȚI47
13CONSTANTINESCU GEORGEGALAȚI46.75
14RADU ANDREEA COSMINAGALAȚI46.5
15MUNTEANU MATEEA ȘTEFANIAMOINEȘTI, BACĂU46.25
16MIHAI SARA ANDREACOM. BARCEA, GALAȚI45.75
17TEODORESCU DARIAIVEȘTI, GALAȚI45.5
18STOIAN ROBERT IULIANBRĂILA45.5
19NICHITEANU MĂDĂLINA ALEXANDRABOTOȘANI45.25
20CHIRVASE LUISA NICOLETAGALAȚI44.75
21ALECSANDRU RAISA ELENAGALAȚI44.75
22TUDOSĂ MIRUNA FLORENȚAFOCȘANI, VRANCEA44.5
23BUDESCU CRINA SIMONAGALAȚI44.5
24BRATU MIRUNA MIHAELAFOCȘANI, VRANCEA44.5
25BEJAN ILARIA ALESSANDRACOM. COSMEȘTI, GALAȚI44.5
26ALI ALECSA SIMONACOM. ȘENDRENI, GALAȚI43.75
27IRIMIA DARIA MARIABUZĂU43.5
28GUGIU IRINE CĂTĂLINABRĂILA43.5
29TROFIN MARIA MEDEEAMOINEȘTI, BACĂU43
30TULEARCĂ ELENACUDALBI, GALAȚI42.5
31ALI ALEXANDRA CRISTINACOM. ȘENDRENI, GALAȚI42.5
32BORDEI BIANCA IOANATECUCI, GALAȚI42.25
33CHELEȘ MIRUNA ALEXANDRABRĂILA40.75
34STOICA AMIRA ELENAONEȘTI, BACĂU0
35ROMANEȚ SABRINA ELENIRÂMNICU SĂRAT0

Categoria de varstă 13-15 ani

NR.NUMELE ȘI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAPUNCTAJUL OBȚINUT
1FERARU ANDREEA MĂDĂLINATECUCI, GALAȚI49
2MUNTEANU ALESIA ROZALINATECUCI, GALAȚI48.5
3LUPU SELENA MIRUNAGALAȚI48.35
4CIUTACU GEORGIANA CRISTINAGALAȚI47.5
5SANDU MĂDĂLINA MIHAELAVRANCEA47
6BOUNEGRU JOCELYNBRĂILA46.5
7IRIMIA ELIZA ANDREEAGALAȚI46.25
8LAZĂR ANDRATECUCI, GALAȚI46
9TOMULESCU IULIA MARIAGALAȚI46
10PĂUN NADIAVRANCEA45.75
11STANCIU DENISA ELENAONEȘTI, BACĂU45.75
12BURUIANĂ MĂDĂLINATECUCI45.5
13CIUBOTARU MARIA DANIELAFOCȘANI, VRANCEA45.25
14PANAITIU GEORGIANA ANDREACOM. MATCA, GALAȚI45.25
15DAMASCHIN DELIAVRANCEA44.5
16RUSU ANA MARIA GALAȚI44.5
17VOICU ANDREEA CLEOPATRABRĂILA44.25
18IANCU ANDREEA LUMINIȚABRĂILA44
19CIUCIU DANIELAFOCȘANI, VRANCEA43.75
20ALBU MARIANA NICOLETABRĂILA43.25
21LUCA SARA ONEȘTI, BACĂU41.5
22DRĂGHICI ANDREEA NICOLETABRĂILA0
23PĂUN IUSTINA MARIAVRANCEA0
24POPA LAMBRINY ELLENBRĂILA0

Categoria de varstă 16-18 ani

NR.NUMELE ȘI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAPUNCTAJUL OBȚINUT
1VITAN AUGUSTIN DANIELONEȘTI, BACĂU49
2DARIE ANDREEA CECILIATECUCI, GALAȚI48.25
3GOLOVATENCO INAREPUBLICA MOLDOVA46.75
4EREMIA SILVIABRĂILA46.5
5ANTONESCU CRISTINA ANDREEAGALAȚI46.25
6DIMITRIU ANATECUCI, GALAȚI46.25
7OLTEANU ANA MARIABRĂILA45.75
8RUSU DANIELATECUCI, GALAȚI45.75
9ANDREI ANA TECUCI, GALAȚI45.5
10LICIU OLIVIA TEODORAVRANCEA44.5
11ȘTEFĂNESCU ANDRA GABRIELAGALAȚI41