REZULTATELE PRESELECȚIEI

///REZULTATELE PRESELECȚIEI

REZULTATELE PRESELECȚIEI

CATEGORIA DE VÂRSTĂ  6-8 ANI

1 ANDRONIC MAYA ELENA
2 ANICĂI IFRIM MIRUNA TEODORA
3 ANTOHI SOPHIA
4 APOSTU ERICA BERZUTI
5 ASPĂTĂRIȚEI IRINA
6 BULANCEA ANA MARIA
7 CHINȚOIU KARINA ALEXIA
8 CIOBANU GABRIELA
9 COJOCARU SORANA
10 CRISTIAN IOANA MONICA
11 DAMIAN MARIA
12 DĂRIESCU ALEXANDRA
13 DRĂGUȚ RUXANDRA IOANA
14 ENACHE IONUȚ TEODOR
15 HAVRILIUC TEODORA
16 IONESCU RUXANDRA ILINCA
17 IVANOV ANDREI BOGDAN
18 LĂPUȘNEANU ȘTEFANIA ILENIA
19 LUNGEANU MARIA NECTARINA
20 MATEI ANA MARIA
21 MIHĂILA SOFIA
22 MIRON DARIA IOANA
23 NECULAESCU ANASTASIA
24 NEGOIȚĂ DARIA
25 OJOG ALEXANDRU IOAN
26 PALADE ANDRA MARIA
27 PANAITESCU ALEXANDRA
28 POPIRLAN GEORGETA EMANUELA
29 PORUMBOIU ROBERTA ELENA
30 RIZOIU FLAVIA
31 ROMAN AYAN CLAUS
32 SAVA DELIA MARIA
33 SECI ANTONIA
34 ȘTEFAN AMALIA ANDREEA
35 TĂBĂCARU MARIA DIANA
36 TEODOSOPOL MIRUNA MARIA
37 TESLARU LOREDANA
38 TODEANCĂ ILINCA ȘTEFANIA
39 ȚIMBĂU VALERIA KARINA
40 VADANA DARIUS ȘTEFAN

CATEGORIA DE VÂRSTĂ 9-11 ANI
1 ALEXANDRU ALEXIA ANDREEA
2 ALEXANDRU RAISA ELENA
3 BĂLȚĂTESCU COSMINA GABRIELA
4 BLEOJU AMALIA MARIA
5 BORDEI BIANCA
6 BRATU MIRUNA MIHAELA
7 BUSUIOC BIANCA
8 CĂRĂUȘ IRENE
9 CIOCAN ALESIA
10 CONDRACHE LORENA MARTA
11 CRĂCIUN MARTHA ALEXIA
12 DASCĂLU ȘTEFAN
13 DIACONU ANA MARIA GIULIA
14 DIMOFTE ȘTEFANIA
15 GUȘU BRIANA IOANA
16 HARABAGIU ROBERTA
17 HÂRBU MIRUNA ȘTEFANIA
18 ILIE DARIA MARIA
19 IVAȘCU CĂTĂLINA ANDREEA
20 MASTACAN LUCA BOGDAN
21 MELEȘCANU ANDREEA MIRUNA
22 MEȘCA GEORGIANA ANA
23 MIHAI SARA ANDREEA
24 MORAR ALESSIA
25 MUNTEANU DENNISA ELENA
26 MUNTEANU SARA MARIA
27 MUNTEANU ȘTEFANIA
28 NICHITEANU MĂDĂLINA ALEXANDRA
29 PAGU AMIRA MARINA
30 PALADE BIANCA NICOLE
31 PANAITE ALEXIA MARIA
32 POPA DIANA
33 PRICOPEI MAIA TEODORA
34 PRUNĂ MARIA ALEXIA
35 RADU ANDREEA COSMINA
36 SOCACI RĂZVAN
37 STOIAN ERIKA NICOLETA
38 STOICA AMIRA
39 STROIU THEODOR GABRIEL
40 ȘĂRBAN DARIA
41 ȘTEFAN RALUCA ANDREEA
42 TEODORESCU DARIA
43 TROFIN MEDEEA
44 TUDOSĂ MIRUNA LORENȚA
45 TULEARCĂ ELENA
46 UMBRĂRESCU SARA
47 VISTERNICEANU BOGDANA BIANCA

CATEGORIA DE VÂRSTĂ 12-14 ANI
1 ALEXA RALUCA
2 BACIU ANDRA ȘTEFANIA
3 BUBOACĂ ANGELA ANDREEA
4 CIUBOTARU MARIA DANIELA
5 CIUCIU DANIELA
6 CIUTACU GEORGIANA CRISTINA
7 CREȚU DARIA PETRINA
8 DĂNCEANU ROXANA
9 IANCU DIANA FLORINA
10 IORDAN NICOLA DIANA
11 IRIMIA ELIZA ANDREEA
12 MELLA GIULIA
13 MIHALCEA ILIE SEBASTIAN
14 MOLDOVEANU CORNELIA
15 MUNTEANU ALESIA ROZALINA
16 OJOG IRINA
17 PRICEPUTU MARA CRISTINA
18 PURCEL OTILIA THEODORA
19 RĂUȚĂ ANDRA ELENA
20 RUSU ANA MARIA
21 PANAITIU GEORGIANA
22 ZAHARIA ALEXANDRA

 CATEGORIA DE VÂRSTĂ 15-18 ANI
1 ALEXE BIANCA
2 ANDREI ANA
3 ANDRONI GEORGIANA IULIANA
4 BUBOACĂ ANGELA ANDREEA
5 BUDERNIUC CARMELINA
6 DARIE ANDREEA
7 GOGA ALEXANDRA NICOLE
8 IRIMIA DIANA
9 SÎRCEA ELENA ISABELA
10 VIȘAN OANA MIHAELA

2018-04-17T17:40:06+00:00 17 aprilie, 2018|Anunţuri|

Înscrie-te pentru noutați

Se implementeaza script

Categorii

iulie 2018
L Ma Mi J V S D
« mai    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Articole recente

Primaria Municipiului Tecuci

Primaria-Tecuci-Ziua-drapelului-iunie-2017

Consiliul local Tecuci

Consiliul local Tecuci