Rezultatele preselecției pentru Festivalul Național Baladele Siretului 2018

/, Festivaluri/Rezultatele preselecției pentru Festivalul Național Baladele Siretului 2018

Rezultatele preselecției pentru Festivalul Național de Interpretare a Muzicii Populare „Baladele Siretului”

Ediția a XXII-a, 25 MAI 2018

Secțiunea I (8-10 ani)

NR. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA
1 BEȘLEAGĂ SIMONA MARIA-VIOLETA GÂRCENI, VASLUI
2 CĂPRARU ANDREEA TECUCI
3 CIAUȘU CRISTIAN-ANDREI BRĂILA
4 CREȚU ANDREEA-DANIELA FOCȘANI
5 CUCU LORENA-ELENA BANCA, VASLUI
6 GHERASIM ELENA-BIANCA LETEA VECHE, BACĂU
7 GRIGORUȚĂ ELVIS-PETRIȘOR BANCA, VASLUI
8 MAXIM ELINA TECUCI
9 PAPUC MARIA MIRABELA ZAPODENI, VASLUI
10 PETCU MARIA RUXANDRA GALAȚI
11 RUȘINOIU ANELISSE TÂRGU OCNA, BACĂU
12 STANCIU ALESIA-ELENA ONEȘTI, BACĂU
13 ȚIGĂNUȘ DIANA-ANDREEA BRĂILA
14 VASILOAIA ELISA HELEGIU, BACĂU

Secțiunea a II-a (11-13 ani) 

NR. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA
1 ANTOHE ȘTEFAN-CIPRIAN GALAȚI
2 ANUȚA ELENA-MĂDĂLINA TG-JIU, GORJ
3 APREOTESEI ȘTEFANIA ONEȘTI, BACĂU
4 CĂRĂMIDĂ DARIA BOIȘTEA, NEAMȚ
5 CIORNEI ANA MARIA SUCEAVA
6 COLAC ANISIA PANCEȘTI, BACĂU
7 COMAN IOANA ONEȘTI
8 CUCEC SEBASTIAN ȘAG, TIMIȘ
9 HOGEA FLORINA-DENISA GALAȚI
10 MARIN ELENA-DOINIȚA CRAIOVA
11 MIRICĂ IULIANA-BIANCA MUCHEA, BRĂILA
12 NEGREA TEODORA PANACI, SUCEAVA
13 NUȚU DIANA-VALENTINA BRĂILA
14 RADU MARIA NELIA GRUMĂZEȘTI, NEAMȚ
15 STAN ADELINA-IOANA BOIȘTEA, NEAMȚ
16 STAN MARIA ALEXIA SILIȘTEA, BRĂILA
17 VASIOIU IOANA CĂIUȚI, BACĂU
18 VLAD ROBERT-DANIEL BERCA, BUZĂU

Secțiunea a III-a (14-16 ani)

NR. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA
1 ANICULĂESEI PATRICIA-MARIA FĂLTICENI, SUCEAVA
2 APETREI ELENA VALENTINA PETRICANI, NEAMȚ
3 AVRAM MARIA ALEXANDRA PETRICANI, NEAMȚ
4 AXENIE ANDREEA TECUCI
5 BOTEZATU FLORINA OITUZ, BACĂU
6 DRAGOMIR COSMIN MATCA, GALAȚI
7 DRĂGHICI LAVINIA-MARIA BRĂILA
8 GANDORE DELIA ANDREEA VALEA MARE, VASLUI
9 LĂCĂTUȘ ANAMARIA FOCȘANI
10 MATEI ALIN-GABRIEL PITEȘTI, ARGEȘ
11 PAVEL BRÂNDUȘA ASĂU, BACĂU
12 ROMAN ANA-MARIA VICOVU DE SUS, SUCEAVA
13 ȚARAN ANA BĂIȘEȘTI, SUCEAVA

Secțiunea a IV-a (17-19 ani) 

NR. NUMELE ȘI PRENUMELE LOCALITATEA
1 ARTEM MĂDĂLINA-ELENA ISACCEA, TULCEA
2 COMAN OANA TECUCI
3 LAMASANU ANA MARIA RISCA, SUCEAVA
4 RĂDUC GEORGIANA TECUCI
5 ROTARU GETA TECUCI
2018-05-18T14:32:16+00:0018 mai, 2018|ARTICOLE, Festivaluri|

Înscrie-te pentru noutați

Se implementeaza script

Categorii

noiembrie 2018
L Ma Mi J V S D
« mai    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Articole recente

Primaria Municipiului Tecuci

Primaria-Tecuci-Ziua-drapelului-iunie-2017

Consiliul local Tecuci

Consiliul local Tecuci