Rezultate preselecție la Festivalului Național „FLOARE DE APRIL”

Ediția a XXVI-a 20-21.aprilie.2019 – Ora 1400

Categoria de varstă 4-6 ani

NR.NUMELE SI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAVARSTA
1BEJAN ANDRAIAȘI6
2DRAGU INGRID VRANCEA6
3GHEORGHIU NIKOLAS ADRIANTECUCI, GALAȚI5
4HUȘTIU SOFIACOM. VÂNĂTORI, GALAȚI6
5IORDACHE ANA SARAVRANCEA5
6JUNIE LIVIA ELENAONEȘTI, BACĂU6
7PANAITESCU ALEXANDRAVRANCEA6
8VRÎNCEANU PATRICIA IOANAMOINEȘTI, BACĂU6

Categoria de varstă 7-9 ani

NR.NUMELE SI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAVARSTA
1ANDREI TEODORA SILVIARÂMNICU SĂRAT9
2ANDRONACHE ALMA LORENAPLOIEȘTI8
3ANICĂI IFRIM MIRUNA TEODORAVRANCEA8
4ANTOHI SOPHIA IOANAGALAȚI9
5APOSTU ERICA ANDREEABACĂU7
6BĂTRÎNU INGRID MARIACLINCENI, ILFOV8
7BOLOCAN MARIAIALOMIȚA7
8CĂPRARU ANDREEATECUCI, GALAȚI9
9CHICIOREA SARA MARIAIALOMIȚA9
10CIOBANU GABRIELATECUCI, GALAȚI9
11CRISTESCU ALEXIA MIRUNAGALAȚI9
12DONU GRETA ALECSSANDRADRĂGĂNEȘTI, GALAȚI8
13GAVRILĂ ALEXANDRATECUCI, GALAȚI8
14GRIGORAȘ IOANA MIRUNACOM. CUZA VODĂ, GALAȚI7
15HERȚA COSMINA ELENAGALAȚI9
16LĂPUȘNEANU ILENIAGALAȚI8
17LOVIN CARMEN IOANATECUCI, GALAȚI7
18LUNGEANU ANA MARIAGALAȚI8
19LUNGEANU MARIA NECTARIADrăgănești, Galați7
20MIRON DARIA IOANACOM. MUNTENI, GALAȚI8
21NEGOIȚĂ DARIATECUCI, GALAȚI8
22PANAITIU MARIANACOM. MATCA, GALAȚI8
23POENESCU MIRUNATECUCI, GALAȚI7
24POPÎRLAN GEORGETA EMANUELABRĂILA8
25PORUMBOIU ROBERTA ELENABUZĂU9
26RUSU ANASTASIA MARIABACĂU7
27ȘTEFAN AMALIA ANDREEABRĂILA9
28TĂBĂCARU DIANA MARIAMOINEȘTI, BACĂU9
29TEODOSOPOL MIRUNA MARIABRĂILA7
30TESLARU LOREDANATECUCI, GALAȚI8
31ȚÎMBĂU VALERIA KARINAVRANCEA8
32VIȘAN IUSTINVRANCEA7
33VRÎNCEANU ALESSIO ADREIMOINEȘTI, BACĂU9

Categoria de varstă 10-12 ani

NR.NUMELE SI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAVARSTA
1ALECSANDRU RAISA ELENAGALAȚI12
2ALEXANDRU ALEXIA ANDREEABRÎRLAD, VASLUI12
3ALEXE RALUCATECUCI, GALAȚI12
4ALI ALECSA SIMONACOM. ȘENDRENI, GALAȚI11
5ALI ALEXANDRA CRISTINACOM. ȘENDRENI, GALAȚI12
6AVRAM ALESSIA IONELA GABRIELATECUCI, GALAȚI11
7BEJAN ILARIA ALESSANDRACOM. COSMEȘTI, GALAȚI10
8BORDEI BIANCA IOANATECUCI, GALAȚI12
9BRATU MIRUNA MIHAELAFOCȘANI, VRANCEA12
10BUDESCU CRINA SIMONAGALAȚI11
11CHELEȘ MIRUNA ALEXANDRABRĂILA12
12CHIRVASE LUISA NICOLETAGALAȚI10
13CONSTANTINESCU GEORGEGALAȚI10
14CRĂCIUN MARTHA ALEXIAGALAȚI12
15DĂNCEANU ROXANA GEORGIANATECUCI, GALAȚI12
16GUGIU IRINE CĂTĂLINABRĂILA11
17GUȘU BRIANA IOANAGALAȚI12
18ILIE DARIA MARIAGALAȚI10
19IONESCU IULIA BIANCAURZICENI, IALOMIȚA12
20IRIMIA DARIA MARIABUZĂU11
21MELEȘCANU ANDREEA MIRUNABACĂU10
22MIHAI SARA ANDREACOM. BARCEA, GALAȚI11
23MUNTEAN DENNISA ELENAGALAȚI11
24MUNTEANU MATEEA ȘTEFANIAMOINEȘTI, BACĂU10
25NICHITEANU MĂDĂLINA ALEXANDRABOTOȘANI11
26PREDA ALEXANDRU CRISTIANFOCȘANI, VRANCEA11
27RADU ANDREEA COSMINAGALAȚI10
28ROMANEȚ SABRINA ELENIRÂMNICU SĂRAT11
29STOIAN ROBERT IULIANBRĂILA11
30STOICA AMIRA ELENAONEȘTI, BACĂU12
31ȘĂRBAN DARIA EMANUELATECUCI, GALAȚI11
32TEODORESCU DARIAIVEȘTI, GALAȚI10
33TROFIN MARIA MEDEEAMOINEȘTI, BACĂU10
34TUDOSĂ MIRUNA FLORENȚAFOCȘANI, VRANCEA12
35TULEARCĂ ELENACUDALBI, GALAȚI12

Categoria de varstă 13-15 ani

NR.NUMELE SI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAVARSTA
1ALBU MARIANA NICOLETABRĂILA14
2BOUNEGRU JOCELYNBRĂILA13
3BURUIANĂ MĂDĂLINATECUCI13
4CITACU GEORGIANA CRISTINAGALAȚI13
5CIUBOTARU MARIA DANIELAFOCȘANI, VRANCEA13
6CIUCIU DANIELAFOCȘANI, VRANCEA15
7DAMASCHIN DELIAVRANCEA13
8DRĂGHICI ANDREEA NICOLETABRĂILA15
9FERARU ANDREEA MĂDĂLINATECUCI, GALAȚI15
10IANCU ANDREEA LUMINIȚABRĂILA13
11IRIMIA ELIZA ANDREEAGALAȚI13
12LAZĂR ANDRATECUCI, GALAȚI15
13LUCA SARA ONEȘTI, BACĂU13
14LUPU SELENA MIRUNAGALAȚI15
15MUNTEANU ALESIA ROZALINATECUCI, GALATI13
16PANAITIU GEORGIANA ANDREACOM. MATCAT, GALAȚI13
17PĂUN IUSTINA MARIAVRANCEA13
18PĂUN NADIAVRANCEA15
19POPA LAMBRINY ELLENBRĂILA14
20RUSU ANA MARIA GALAȚI13
21SANDU MĂDĂLINA MIHAELAVRANCEA13
22STANCIU DENISA ELENAONEȘTI, BACĂU15
23TOMULESCU IULIA MARIAGALAȚI14
24VOICU ANDREEA CLEOPATRABRĂILA13

Categoria de varstă 16-18 ani

NR.NUMELE SI PRENUMELE CONCURENTULUILOCALITATEAVARSTA
1ANDREI ANA TECUCI, GALAȚI16
2DARIE ANDREEA CECILIATECUCI, GALAȚI16
3DIMITRIU ANATECUCI, GALAȚI16
4EREMIA SILVIABRĂILA17
5GOLOVATENCO INAREPUBLICA MOLDOVA16
6LICIU OLIVIA TEODORAVRANCEA16
7MUNTEANU IOANATECUCI, GALAȚI17
8OLTEANU ANA MARIABRĂILA17
9RUSU DANIELATECUCI, GALAȚI16
10ȘTEFĂNESCU ANDRA GABRIELAGALAȚI16
11VITAN AUGUSTIN DANIELONEȘTI, BACĂU16